reference

OBRAZOVÉ PŘÍLOHY

Státní sektor

ČR-Ministerstvo financí-Proxima 8300, elektrické plátno Da-Lite včetně instalace
ČR-Ministerstvo financí-projektor Proxima 4200 a 5500, plátna DA-LITE
ČR-Ministerstvo financí-projektor Philips XG20
ČR-Ministerstvo financí-Geha 600, plátno Da-Lite, ozvučení
ČR-Ministerstvo financí-projektor Sanyo PLC-45, vizualizér VZ-08
ČR-Ministerstvo zahraničních věcí-projektor Proxima 5500, plátno Da-Lite a instalace
ČR-Ministerstvo zahraničních věcí-projektor Philips Hopper SV10
ČR-Ministerstvo zahraničních věcí-zvuková a nahrávací technika Sennheiser
Fyzikální ústav AVČR-tabule, flipcharty
Kancelář akademie věd ČR-panel Ovation 920 s Cyclopem, plátna Da-Lite
Okresní úřad Pardubice-projektor Philips 4750 Impact, plátno, ozvučení
Okresní úřad Trutnov-zpětný projektor Medium Futur
Policejní akademie Praha 4-diaprojektor Braun, LP1000, plátna Da-Lite
Střední policejní škola Praha-projektor Proxima 2810 s Cyclopem, plátna Da-Lite
Střední policejní škola Jihlava-projektor Proxima 5500, plátno DA-LITE
Ústav molekulární genetiky AVČR-zpětné projektory Geha E a plátna
Ústav organické chemie a biochemie AVČR-zpětné projektory Geha E, plátna Da-Lite

Bankovní sektor

Česká spořitelna-projektor Proxima 8400, plátna Da-Lite, ozvučení
Českomoravská stavební spořitelna-55 zpětných projektorů Geha E, projektor 3M
Českomoravská stavební spořitelna-zp. projektory Apollo a Medium 10K, plátna Da-Lite
Konsolidační banka-projektor Proxima 8300, plátno Da-lite

Školství

1. lékařská fakulta UK-videoprojektor Sharp, spotřební materiál
1. lékařská fakulta UK-diaprojektor, TV, projektor Medium 10K, Apollo
1. lékařská fakulta UK-nábytek, mikroskopy
1. lékařská fakulta UK-židle SPARTA, stoly, skříňky, pojízdná tabule oboustranná
1. lékařská fakulta UK-vybavení poslucháren stohovatelnými židlemi SPARTA
Česká zemědělská univerzita-zpětné projektory Geha E, spotřební materiál
Česká zemědělská univerzita-laboratorní a počítačový nábytek
Integrovaná střední škola Příbram-přenosné projektory Geha E
Integrovaná střední škola Příbramkompletní vybavení učebny školním nábytkem
Střední zdravotní škola KV-projektor Medium 600, spotřební materiál
Přírodovědecká fa UK-2 projektory GEHA E
VŠCHT Praha-projektory Ask 880, Sanyo 5500 EA, plátna Da-Lite
VŠCHT Praha-projektor Proxima 4200, přenosné projektory Geha E
VŠCHT Praha-projektor Hitachi 970, plátno Da-Lite, tabule
VŠCHT Praha-projektor Sanyo XU35, plátna Medium
VŠCHT Praha-rekonstrukce děkanátu FPBT včetně kompletního vybavení
VŠCHT Praha-kompletní přestavba a vybavení laboratoře biochemie
VŠCHT Praha-2 data video projektory SANYO PLC XV20
VŠCHT Praha-vybavení 8 data video projektory SANYO PLC XT15, XU45, XU37
VŠCHT Praha-3 projektory MEDIUM 2036 a keramická tabule
Základní škola Pha 4-přehrávače VHS, radio+ kazet+CD přehrávače PANASONIC

Ostatní

Coca Cola Praha-kompletní vybavení flipcharty, tabule, projektor
Česká správa letišť-tabule, flipcharty, přenosné projektory, výp. a měřící technika
DP METRO-zpracování studie (společenské místnosti)
Hotel Jalta-měřící technika
Hotel Pyramida-2 přenosné zpětné projektory Geha E, plátno Da-Lite
Hotel Panorama-2 diaprojektory, plátna, televizory, LP
Hospodářská komora ČR-výpočetní technika, plátna, zpětný projektor Apolo,
IKEM-výpočetní technika a spotřební materiál, pronájem projekce
PANTER-projektory SANYO PLC XT15 + XP41 + XU45
Polabské mlékárny Poděbrady-tiskárny Epson, kopírka a optická síť 300m
Polabské mlékárny Poděbrady-1 server, 9 stand. sestav PC, notebooky ACER
Pražská energetika-projektor Proxima 5500, plátno Da-Lite
Středočeská plynárenská-projektor Proxima DP 5900, plátno Da-Lite, tabule
Středočeská plynárenská-projektor Philips 4500 Impact, plátno Da-Lite
SÚJB-3 projektory SANYO PLC XU45
Úřad průmyslového vlastnictví-projektor Sanyo 5605, el. plátno Da-Lite, zvuk Sennheiser
Výzkumný ústav rybářský Vodňany-přenosné projektory Geha E, plátna Da-Lite

Provedené rekonstrukce:

 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (1998) Celková rekonstrukce poslucháren BI a BII (zednické, elektrikářské, malířské, truhlářské, zámečnické, lakýrnické a kladačské práce). Kompletní zatemnění, montáž tabulového systému (4 tabule 2x4m s keramickým povrchem) včetně projekčního plátna. S kompletním ozvučením a propojením mezi posluchárnami. Data projektor a diaprojektor umístěn v projekční kabině včetně propojení s lektorským stolem. Možnost ovládat jednotlivé sekce nebo celek z panelu umístěného v katedře nebo dálkově IR ovladačem
 • Kancelář akademie věd (1998) Kompletní rekonstrukce krytů topení s flandrováním, konzole, záclony, závěsy, včetně ozvučení Sennheiser malé zasedací místnosti.
 • Kancelář akademie věd (1999) Provedení kompletního zvukového, nahrávacího, záznamového systému a přepisovací techniky Sennheiser, včetně nehořlavé opony, projekčního plátna 366x366cm s ovládáním Apollo Art a připraveno pro nadstandardní řídící systém.
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (1999) Celková rekonstrukce poslucháren A1 a A2 (zednické, elektrikářské, malířské, truhlářské, zámečnické, lakýrnické a kladačské práce). Kompletní zatemnění, montáž pylonového systému (4 tabule 1,2x5,2m s keramickým povrchem) včetně projekčního plátna uloženého v podhledu systému. S kompletním ozvučením Sennheiser, výstupem pro nadstandardní řídící systém a propojením mezi posluchárnami. Data projektor a diaprojektor umístěn v projekční kabině včetně propojení s lektorským stolem. Možnost ovládat jednotlivé sekce nebo celek z panelu umístěného v katedře nebo dálkově IR ovladačem.
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (1999) Rekonstrukce zasedací místnosti rektora (elektrikářské, malířské, kladačské práce). Zatemnění, montáž proj. plátna, data projektoru Sanyo 5500, diaprojektoru Simda 3045, zp. projektoru Plus, videa a ozvučení. Možnost ovládat jednotlivé sekce nebo celek z panelu umístěného na stěně nebo dálkově IR ovladačem.
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2000) Navržení a zajištění rekonstrukce poslucháren B2 a B3. Provedení zatemnění. Vybavení nábytkem, pylon. systémy (2 tabule 1,2x4m), projekčními plátny 214x214cm, zpětnými projektory a provedení instalace pro projekční techniku.
 • Státní úřad pro jadernou bezpečnost (2001) Kompletní instalace konferenčního systému Sennheiser včetně zvukové techniky.
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2001) Provedení rekonstrukce laboratoře mikrobiologie včetně dodávky vybavení nábytkem a technikou.
 • 1. lékařská fakulta UK (2001) Rekonstrukce kabinového systému (instalace nové tabule s keramickým povrchem včetně elektrického plátna).
 • Česká republika - Ministerstvo zahraničních věcí (2002) Kompletně vybavená skříň RACK 19“ z datavideo projektoru SANYO PLC XP45, vizualizéru VZ 8 Plus, videorekordéru PANASONIC NV-HS 960S, rozbočovače signálů, kabeláže a stativového plátna DA-LITE
 • Česká republika - Ministerstvo zahraničních věcí (2002) Kompletně vybavený RACK 19“ z přehrávací, záznamové, mixážní, zesilovací, ozvučovaní techniky a mikrofonů (firem BEHRINGER, DAS, K&H, MARANTZ, PANASONIC, SENNHEISER) a konferenčního systému ICL SENNHEISER
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2002) Kompletní provedení rekonstrukce místnosti mikrobiologie - (zednické, instalatérské, elektrikářské, malířské, kladačské, truhlářské práce včetně demontáže starého a montáže nového atyp nábytku a vybavení laboratorním nábytkem MERCI
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2003) Rekonstrukce sekretariátu a místnosti vedoucího ústavu mikrobiologie - (zednické, instalatérské, elektrikářské, malířské, podlahářské, truhlářské práce včetně demontáže starého a montáže nového atyp nábytku, podhledů, rolet, tabule a plátna.
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2003) Kompletní opravy místnosti pro elektronový mikroskop ústavu mikrobiologie - (zednické, instalatérské, elektrikářské, malířské, kladačské a truhlářské práce včetně montáže atyp. nábytku a klimatizační jednotky.
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2003) Demontáž starého a montáž nového vybavení posluchárny mikrobiologie (tabule MANAŽÉR K 200x120, 98x70cm, židle stoh. SPARTA, proj. plátna DA-LITE 213x213cm)
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2003) Kompletní provedení oprav místností 232a 232b sekání, demontáž starých el. rozvodů, montáž nových, rozvod VT, malování, pokládání PVC, klimatizace
 • DP METRO 2004 Na základě vypracovaného prováděcího projektu proběhla vlastní realizace vybavení společenské místnosti kompletní audiovizuální technikou –(2 panely řídícího systému CRESTRON (pro režii a přenosný pro přednášející- ho), 2 projektorů SANYO PLC XP 41 na výsuvných stropních držácích, jež umožňují jejich výjezd z podhledu a tak i jejich návrat a zabezpečení, 2 el. pláten DA-LITE 213x213 a 244x305cm, vizualizéru WOLFVISION VZ 9, digitálního konferenčního a tlumočnického systému ICL SENNHEISER, 2 ručních a klopových mikrofonů, reproduktorů JBL, kompletní osazení RACKu 19“ zesilovací, přehrávací, záznamovou technikou a mikroporty v režii a náhledovým monitorem v překladové kabině určené pro přímý kontakt s přednášejícím
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2004) Vybavení laboratoří polymérů laboratorními přístroji, strojní technikou, skříněmi.
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2004) Rekonstrukce laboratoře mikrobiologie včetně dodávky vybavení nábytkem a technikou.
 • Česká republika Ministerstvo zahraničních věcí (2005) Kompletně osazení velkého sálu a tiskové místnosti speciálními roletami na dálkové ovládání.
 • Státní úřad pro jadernou bezpečnost (2005) Instalace projektoru SANYO PLC XP 56, teleobjektivu a WifI zařízení pro tisk. místnost.
 • ČVUT – FJFI (2005) I. etapa vybavení velké auly projektorem SANYO PLC XP56 včetně širokoúhlého objektivu, vizualizérem WOLFVISION VZC11, PC a řídící technikou CRESTRON, kterou se ovládají veškerá periferia v posluchárně včetně úpravy lektorského stolu s výklopným zapuštěným LCD monitorem, čtecí jednotkou IVAR pro vlastní vstup do systému.
 • ČVUT – FJFI (2005) Rekonstrukce laboratoří a vybavení novým nábytkem včetně provedení zatemnění
 • ČVUT – FJFI (2005) Malá posluchárna vybavena projektorem SANYO XU 37, AV reciever, 36 přípojnými místy pro notebooky a roletovým systémem
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2005) Vybavení jednotlivých ústavů projektory SANYO PLC XU47, 2x XU48 a XU56
 • Český červený kříž (2005) Vybavení projektorem SANYO XU47, notebookem ASPIRE 1620 a stativovým plátnem
 • ČVUT – FJFI (2006) Vybavení PC posluchárny projektorem SANYO PLC X48, el. plátnem DA-LITE 360x360cm a keramickými tabulemi MANAŽÉR K
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2006) 2 projektorů SANYO PLC-XU73 včetně provedení montáže a příprava na ozvučení laboratoří biochemie
 • České vysoké učení technické – FJFI (2006) II. etapa vybavení velké auly zvukovou a přehrávací technikou SENNHEISER uloženou v RACKu 19“, zobrazovacími jednotkami PANASONIC, přenosným dotykovým panelem STI 1700C CRESTRON, PC a úpravou katedry. * vybavení posluchárny řídícím systémem CRESTRON s dotykovým panelem BPS 2000L přípojnými místy Evo line, zvukovou technikou uloženou v RACKu, rekonstrukce katedry. ** vybavení zasedací místnosti projektorem SANYO PLC XP56, teleobjektivem, WifI zařízením a radiovým dálkovým ovladačem
 • České vysoké učení technické - FJFI (2007) III. etapa vybavení velké auly a přilehlé místnosti videokonferenční technikou včetně zobrazovacích jednotek
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2007) Vybavení laboratořích VŠCHT projekční technikou PANASONIC včetně instalací
 • Ústav organické chemie a biochemie AVČR (2008) Instalace projekční techniky PANASONIC v zasedací místnosti, dodávka a nastavení zvukové techniky ve velké zasedací místnosti včetně servisu
 • České vysoké učení technické (2008) Montáž plazmového a dotykového panelu PANASONIC na pojezdový stojan, instalace stremovacího zařízení POLYCOM pro záznamy přednášek a akcí na fakultě
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2009) Montáž el. plátna SENCOR s ovládáním, projektoru PANASONIC PT LB80NTE a žaluzie, dodávka a montáž el. pláten SENCOR s ovládáním ve výukovém středisku Tábor, montáž 2 sad pylonových tabulí ve výukovém středisku Tábor, instalace projektoru SANYO PLC XU88 Wifi pro laboratoř
 • České vysoké učení technické (2009) Montáž monitoru LCD 36“, kabeláže na speciální výkyvný držák v místnosti TOKAMAK, instalace projektoru ACER, plátna a kabeláže*
 • Ústav organické chemie a biochemie AVČR (2009) Projekční technika PANASONIC PT LB80NTE, didaktická technika - paravany na zakázku
 • Středisko společenských činností AVČR (2009) Instalace plátna s el pohonem a radiovým ovládáním
 • Fincentrum – Jarůnek (2009) Kompletní instalace projektoru SANYO PLC XU38 Wifi a přípojných míst, panelů LCD 32“a 42“ na stěny včetně zapojení
 • Masarykova univerzita Brno (2010) Matice EXTRON
 • MO ČR (2010) Televizor LG 37“a přehrávač PANASONIC
 • MP Budějovice (2010) Projektor SANYO PLC XP55, držák a plátna
 • VŠCHT (2010) Montáž 2 ks proj. PTLB 90NTE, držáku a el. plátna
 • Gymnasium J Seifertan (2010) Vizualizér AVER Vision SPB 370 a instalace do stolu
 • České vysoké učení technické (2010) Instalace projektoru PT D6000E se zapojením
 • ÚOCHB (2010) Dodávka spec. chladící techniky LIEBHERR (35ks)
 • České vysoké učení technické (2010) Instalace projektorů SANYO PLC XU 355, el. plátna SENCOR 203x203cm, přípojné místa na zeď
 • RYCHETY (2010) Instalace projektorů CASIO XJ A1430, el. plátna SENCOR 203x203cm, domácího kina PANASONI C PT-150EK, připojení TV
 • České vysoké učení technické (2010) Montáž projektorů 2ks PT-LB90E, 2ksPT-W300NTE včetně 4 ks el .pláten SENCOR, plazmového panelu 58“ PANASONIC, ozvučení, řídícího systému CRESTRON, přípojného místa Evoline na katedře, ozvučení BOSE, videokonferenční jednotky POLYCOM, tabulového systému 2x 4x1,2m
 • České vysoké učení technické (2011) Instalace dvou projektorů SANYO PLC XU 355, pláten SENCOR 203x203cm, včetně přípojných míst Evoline na stole, pylonového kompletu s keramickými tabulemi 2x 5,1 x 1,2m,
 • TURBO TEC Brno (2011) Test vytváření obrazů přes silonová vlákna, dodávka projektoru SANYO PLC XM200L + LNSW20
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2011) Demontáž a montáž projekční techniky, instalace projektoru, nového el. plátna TARGA, zhotovení přípojných míst v podlaze
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2011) instalace projektoru SANYO PLC-XM100 a dodávka projektoru s technologií LED/laser CASIO XJ-A250
 • TUL Liberec (2011) dodávka 5ti projektorů s technologií LED/laser CASIO XJ-140 a XJ-250
 • KU-FSV (2011) kompletní instalace 12ti projektorů PANASONIC PT LB2EJ a PT L3B včetně kabeláže a přípojných míst EVO line
 • SOŠSZ (2011) kompletní instalace projektoru SANYO PLC ZM5000L, objektivu LNS-W20,el. plátna pro zadní projekci MAXXSCRENN 4x4m včetně kabeláže a příp. místa EVO line
 • ÚCHB AVČR (2011) kompletní dodávka a instalace videokonference POLYCOM HDX 8000-1080, včetně ročního servisu, podpory, multipointního serveru POLYCOM RMX 15000 10HD včetně roční servisní podpory, 10ti licencí POLYCOM m100, plazmy PANASONIC 42" a mobilního stojanu VOGELS PFT 2150 a projektoru SANYO PLC WXU700
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2012) vybavení poslucháren AI,II a BIII projektory s technologií LED & Laser CASIO XJ-H1700, XJ-H1600 a PANASONIC PT-D6000 s objektivem ET-DLE250
 • Obec Číměř (2012) projektor s technologií LED & Laser CASIO XJ-A140
 • Základní škola Zdice (2012) 14 ks projektorů VIVITEKD851E
 • České vysoké učení technické (2012) projektory s technologií LED & Laser CASIO XJ-A251a XJ-A251
 • Nokian Tyres (2012) kompletní instalace projektoru PANASONIC PT-VW330EJ, el plátna 214x214cm vč. dálkového radiového ovládání
 • Základní, mateřská a základní umělecká škola Jesenice (2012) 3 komplety (projektor, plátno, ozvučení a instalace)
 • ŘLP Praha (2013) dodávka 4ks LCD panelů SAMSUNG ME55
 • České vysoké učení technické (2013) Kompletní osazení učeben novými projektory PANASONIC PT EW530 a PT EW630 včetně pláten, přípojných míst a pylonových tabulových systémů, demontáže původních projektorů a jejich následná instalace do rekonstruovaných nových poslucháren
 • České vysoké učení technické (2014) Kompletní instalace interaktivní tabule TRIUMPH BOARD 96” MULTI Touch včetně projektoru VIVITEK D7180HD
 • VÚRV-AV (2014) Projektor PANASONIC PT VW340ZEJ
 • Vězeňská služba ČR (2014) Projektor PANASONIC PT VW340ZEJ
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2014) Projektor PANASONIC PT-VW430EJ včetně instalace
 • Gymnasium J.Seiferta (2014) 4 kompletní instalace PANASONIC PTLB360E, přípojných míst, pláten a ozvučení
 • Zařízení služeb MV ČR (2014) Projektor PANASONIC PT-VW340EJ + stolek DA-LITE
 • Národní muzeum (2014) 4 projektory CASIO XJ UT310WN, H1750 a H2650
 • Mateřská škola Hlásná Třebáň (2014) Dodávka a kompletní instalace interaktivní tabule TRIUMPH BOARD 98” MULTI Touch včetně projektoru Vall Mount
 • České vysoké učení technické Děčín (2014) 2 projektory VIVITEK D966HD včetně ozvučení poslucháren
 • NOKIA TYRES (2014) Projektor VIVITEK D968U HD včetně ozvučení a montáže
 • MO ČR (2014) Projektor VIEWSONIC PJD 7820HD
 • Gymnasium J.Seiferta (2014) 2 kompletní instalace projektor PTLB360E, přípojná místa, plátna a ozvučení
 • MARESI FOODD (2015) Projektor PANASONIC PT-VW530EJ, el. plátno SENCOR, digitální přijímač STRONG SRT 8114, včetně kompletní instalace
 • Město Beroun (2015) Projektory 2x VIVITEK D967, 1xDU6871 a plátno SENCOR STS 213s
 • Město Beroun (2015) Projekční el. velkoformátové plátno ROLLO CONGRESS 20 600x400cm včetně pevného a dálkového ovládání RF pro KD Plzeňka
 • České vysoké učení technické (2016) Audiovizuální komplex složený ze 2 projektorů PANASONIC PT- EZ590E, el. plátna SENCOR SES N305V, bezdrátové ovl. ZTR-SCREEN, 2 tabulí ŠKOL K 270x120cm
 • Vysoká škola chemicko technologická v Praze (2016) Projektor PANASONIC PT-EZ770ZE včetně úpravy držáku a instalace
 • České vysoké učení technické (2016) Dodávka a instalace projektoru PANASONIC PT- VZ570EJ, el. plátna SENCOR N305V, ozvučení, keramické tabule 350x120cm, roletového systému a přípojných míst na stěny